День працівників карного розшуку України!

Дата: 15.04.2023 12:07

Фото без опису📅15 квітня – День працівників карного розшуку України!

Карний розшук – один із важливих підрозділів поліції. Саме співробітники карного розшуку виконують складну, але важливу функцію із практичного розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих, виконання інших завдань та необхідних дій.

‼Шановні працівники карного розшуку! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Бажаємо оперативним працівникам та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів, а вашим сім’ям – терпіння і розуміння необхідності виконання вами обов’язку служити та захищати громадян від злочинів, працювати із виконанням завдань по захисту інтересів держави і суспільства в цілому.

🤝Дякуємо вам за вашу роботу і за те, що незважаючи на труднощі сьогодення, ви стоїте на сторожі правопорядку!

🇺🇦 Віримо у перемогу!

🇺🇦 Віримо у наші сили оборони і безпеки!