Дата: 26.04.2023 11:14

🇺🇦 У межах реалізації проєкту «З Україною в серці» Донецьким обласним дитячо-молодіжний центром у п’ятницю, 28 квітня о 15.00 заплановане проведення онлайн-семінару «Згуртування молоді навколо національної ідеї» у форматі «круглий стіл».

🔹Мета семінару - гуртування молоді та молодіжних громадських організацій навколо національної ідеї, сприяння діалогу та співпраці між представниками інститутів громадянського суспільства, спільний пошук та напрацювання сучасних інноваційних методів та форм роботи з молоддю, спрямованих на утвердження української національної ідентичності.

☝️ До участі у захожі запрошуються молодь та молодіжні працівників.

Засідання «круглого столу» відбудеться на базі платформи «Zoom», за посиланням:

👉 https://us06web.zoom.us/j/87817669993...