У квітні, 170 мешканців Сартанської громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від Фонд Ріната Ахметова

Дата: 29.04.2023 20:10

📆У квітні, 170 мешканців Сартанської громади, які мають статус ВПО та проживають на підконтрольній території України, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від Фонд Ріната Ахметова .

📦Завдяки підтримці Nova Poshta Humanitarian , було безкоштовно відправлено гуманітарні посилки мешканцям громади, які не мали змоги самостійно їх забрати.

🤝Щира вдячність Фонд Ріната Ахметова за допомогу нашим громадянам та Nova Poshta Humanitarian Нова пошта , за можливість безкоштовно відправляти гуманітарні набори жителям громади, які цього потребують.

😊Працюємо й надалі на благо жителів Сартанської громади!

🇺🇦 Все буде Україна!