Дата: 31.05.2023 12:00

Фото без опису‼️До уваги жителів Сартанської громади!

☝🏻 Мінсоцполітики спільно з ДП “ІОЦ Мінсоцполітики України” запустили пілотний проєкт під назвою "Гроші ходять за дитиною".

☝️Мета проєкту - забезпечити фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, за рахунок бюджетних коштів.

👨‍👩‍👧‍👦 Родини з дітьми, які опинилися в найважчих умовах, таких як:

🔸 проживання на територіях, що були в тимчасовій окупації;

🔸 зони активних бойових дій або кордону з Російською Федерацією;

🔸 малозабезпечені сім'ї з дітьми, що належать до певних категорій (наприклад, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей), матимуть можливість отримувати кошти на оздоровлення та відпочинок.

📱 Батьки або особи, що їх замінюють, отримуватимуть повідомлення про право на отримання коштів для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку через електронні повідомлення. Якщо отримувач має мобільний додаток "Дія" на електронному пристрої, він автоматично отримає повідомлення про можливість отримання фінансової допомоги.

❓ Як отримати послугу❓

💳 Для отримання послуги батьки або опікуни зможуть отримати спеціальну картку, з обмеженими можливостями використання, на яку будуть зараховуватись кошти для оплати оздоровчих послуг. За допомогою цієї картки сім'я зможе оплачувати послуги в оздоровчих закладах, які беруть участь у проєкті.

❓ Коли почнеться дія проєкту❓

📅 Дія проєкту розпочнеться з 1 червня. Оздоровлюватися за програмою зможуть діти 7-18 років.