Міжнародний День захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 09:06

Шановні мешканці Сартанської громади!

Сьогодні, в усьому світі відзначається Міжнародний День захисту дітей! Це особливе свято, яке є нагадуванням, що кожна дитина повинна мати щасливе дитинство, відчувати захист, безпеку, жити в мирі і добробуті .

На жаль, сьогодні, ми та наші діти зустрічаємо це свято в умовах війни, яка вкрала в українських дітей безтурботність, а у багатьох здоров’я та життя. Але наша країна та кожний з нас стоїть єдиним фронтом за те, щоб захистите найдорожче – Вас, наші діти.

Любі діти!

Прийміть найщиріші вітання з цим чудовим святом! Нехай здійсняться всі Ваші мрії і задуми! Пам’ятайте, ми робимо все можливе для того, щоб над вами було знов мирне небо , а дитинство наповнилось радістю те безтурботністю.

Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні, тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб бути гідними громадянами України.

З повагою та найщирішими привітаннями,

Олександр Куркчи!