Подяка Новій пошті за надану гуманітарну допомогу

Дата: 04.08.2023 10:33

🥰 Наша громада продовжує надавати гуманітарну допомогу мешканцям Сартанської громади!

📅Кожного місяця ми допомагаємо жителям, які опинились у складних життєвих обставинах, гуманітарною допомогою, яка значно полегшує життя наших ВПО.

📦Висловлюємо щиру подяку Нова пошта Nova Poshta Humanitarian за справжню солідарність та підтримку у складний час. Завдяки вам, гуманітарна допомога, яка відіграє надзвичайно важливу роль у полегшенні складної ситуації жителів нашої громади, завжди вчасно та швидко, потрапляє до рук громадян.

‼️Разом ми продовжуємо робити добро і допомагати один одному на шляху до кращого майбутнього!