Гуманітарна допомога від Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з #HowardGBUFFETT Foundation (HGBF)

Дата: 10.08.2023 11:54

Фото без опису📦Гуманітарна допомога відіграє незамінну роль у підтримці та полегшенні життя мешканців нашої громади. Не зважаючи на складні часи, ми продовжуємо розвиватись та налагоджувати співпрацю з нашими міжнародними партнерами!

💙💛В Центрі підтримки ВПО Маріупольського району "Серце сходу" мешканці Сартанської громади, які зараз проживають у м. Дніпро, отримали гуманітарну допомогу у вигляді сімейних продуктових наборів від Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з #HowardGBUFFETT Foundation (HGBF), яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM. Видача гуманітарної допомоги відбувалася при підтримці Маріупольської районної державної адміністрації, Маріупольської районної військової адміністрації мешканцям Сартанської громади.

🤝Ми щиро дякуємо Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з #HowardGBUFFETT Foundation (HGBF) та всім волонтерам GEM за турботу та допомогу, яка робить нашу громаду міцнішою!

Сподіваємося на подальшу міцну співпрацю, яка є дуже цінною для нас в цей нелегкий час

🇺🇦 Ми пишаємося нашим партнерством та дякуємо за підтримку.

🇺🇦 Разом до Перемоги!