Нарада під керівництвом керівника Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександром КУРКЧИ з керівним складом військово – цивільної адміністрації

Дата: 14.08.2023 11:05

Робочий тиждень роботи апарату Сартанської ВЦА традиційно розпочався з щотижневої наради під керівництвом керівника Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександром КУРКЧИ з керівним складом військово – цивільної адміністрації .

Так, під час засідання були розглянути питання покращення взаємодії, інформування та комунікації з населенням, міжнародне ( зовнішнє) партнерство, заплановані онлайн зустрічі з молоддю та освітнім округом громади, розглянуті питання підготовки до нового начального року закладів загальної середньої та позашкільної освіти, питання можливості відновлення підпорядкованих структурних підрозділів та юридичних осіб ВЦА, а також стан виконання стратегічно важливого напрямку – екстреного гуманітарного реагування для мешканців Сартанської громади.

Керівником Сартанської селищної ВЦА Олександром КУРКЧИ були заслухані звіти про діяльність за минулий тиждень та надані доручення до виконання.

Продовжуємо працювати заради спільної перемоги!