ІХ Конгрес освітян «Код незламності освіти Донеччини»

Дата: 19.08.2023 09:20

🧑‍🏫 17-18 серпня представники Сартанської ВЦА у складі начальниці відділу освіти ТЕТЯНИ ЕКЗАРХО та КОВАЛЬОВА АНДРІЯ долучились до роботи ІХ Конгресу освітян «Код незламності освіти Донеччини», що проходив в Києві.

🟡 Ціль заходу: об’єднати педагогічних працівників області загальним прагненням пошуку шляхів відновлення освітньої системи регіону в повоєнний час, обговорення перспектив реформування освіти в надскладних умовах роботи, забезпечення безпекових питань існування закладів освіти, генерації ідей швидкого післявоєнного відновлення освітніх осередків Донецької області, пошуку відповідей на виклики, що існують».

На форумі колеги ділилися досвідом,

отримали нові знання та повернулися додому з новими ідеями та задумами.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦Задля дітей, задля Перемоги, задля майбутнього України!