З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 09:36

Дорогі учні, вчителі та батьки!

Вітаю вас з початком нового навчального року! Перше вересня завжди символізує новий початок, наповнений можливостями та надіями. Для нашої громади це особливий час, адже зараз ми усі в різних куточках України та світу, але усі ми об’єднані любов’ю до рідної громади!

Відкриваючи цей навчальний рік, ми стоїмо перед великими викликами та можливостями. Майте на увазі, що кожен з вас має великий вплив на наше майбутнє. Ваше натхнення, творчість та наполегливість сприятимуть розвитку нашої громади та всього суспільства.

Бажаю кожному учневі здоров'я, сили волі та радості в процесі навчання. Вчителям висловлюю вдячність за їхню працю та прагнення формувати майбутнє наших дітей. Батькам дякую за підтримку і розуміння важливості освіти.

Нехай цей рік принесе вам багато незабутніх моментів, нових відкриттів та досягнень. Разом ми зможемо зробити цей рік найкращим у вашому навчанні та нашому розвитку як громади. Вперед до нових вершин!

З найкращими побажаннями,

Олександр Куркчи!