Подяка партнерам Нова пошта

Дата: 27.09.2023 12:21

Сартанська селищна ВЦА висловлює щиру подяку партнерам Нова пошта Завдяки нашій співпраці щомісячно більше 400 родин мешканців нашої громади мають можливість отримати гуманітарну допомогу.

Ваші послуги дозволяють нам забезпечувати мешканців Сартанської громади швидкою та безкоштовною доставкою, що є надзвичайно важливою в умовах сьогодення. Ми завжди можемо розраховувати на вас, навіть у найскладніших ситуаціях.

☝️Ми цінуємо ваш професіоналізм, відкритість до співпраці та бажання завжди надавати найкращі послуги. Спільно ми досягаємо великих результатів, і ми сподіваємося на подальшу і успішну співпрацю з вами.