День пам'яті жертв Бабиного Яру

Дата: 29.09.2023 09:22

Сьогодні, 29 вересня, ми вшановуємо День пам'яті жертв Бабиного Яру🕯

Ця дата нагадує нам про страшну трагедію, яка сталася під час Другої світової війни. Тисячі невинних людей були жертвами масового вбивства під час Голокосту.

Масові страти в ньому тривали два роки. Ця подія є однією з трагічніших сторінок історії України. І про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

На жаль, сьогодні ми стаємо свідками не менш жорстоких подій, що знову розгортаються на території нашої держави. росія безжально винищує населення нашої країни.

🕯Вічна пам’ять жертвам трагедії Бабиного Яру та всім загиблим під час кривавих подій в історії України.

🕯Ми пам'ятаємо...

#БабинийЯр #ДеньПамяті