Дата: 03.10.2023 13:16

У м. Кривий Ріг, мешканці Сартанської громади, які мають статус ВПО, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від Благодійної організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF).

😊Щиро дякуємо Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation (HGBF) і волонтерам GEM! Ваша підтримка дуже важлива та необхідна! Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Наближаємо Перемогу разом🇺🇦