Дата: 20.10.2023 11:57

20 жовтня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної пройшло засідання робочої групи "Підтримка дітей" Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації, в якому прийняли участь заступник керівника Сартанської військово-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС , начальник управління з гуманітарних питань Олена САВЧЕНКО.

На засіданні були обговоренні питання щодо щодо організації і проведення новорічних заходів та вручення солодких подарунків дітям Донецької області, які знаходяться на території області та які через військову агресію російських окупаційних військ виїхали на територію більш безпечних областей нашої країни.

За результатами наради громадам були надані відповідні доручення.