Гуманітарна допомога - символ спільності й єднання! У м. Запоріжжя, родини Сартанської громади, які мають статус ВПО, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від Благодійної організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у

Дата: 03.11.2023 11:49

Фото без описуГуманітарна допомога - символ спільності й єднання!

У м. Запоріжжя, родини Сартанської громади, які мають статус ВПО, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від Благодійної організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF).

🤝Ми щиро дякуємо Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF) і волонтерам GEM за надану гуманітарну допомогу. Ваша підтримка надихає нас рухатись далі - заради перемоги!

Тримаємо гуманітарний фронт! 🇺🇦