До уваги членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України Сартанської громади!

Дата: 21.11.2023 15:18

Донецькою обласною державною адміністрацією затверджено Порядок використання у 2023 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад Донецької області на надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, у тому числі тим, які зареєстровані/задекларовані на території Донецької області та перемістилися (евакуювалися) за її межі.

Субвенція спрямовується на надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, яким встановлено статус відповідно до статті 10¹ Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон) та особам, яким було встановлено статус та видано «Посвідчення члена сім’ї загиблого» (дітям до 14 років – довідку) відповідно до абзаців п’ятого – восьмого частини першої статті 10 Закону (місце проживання яких задекларовано/зареєстровано в межах території Донецької області, або яких взято на облік як внутрішньо переміщених осіб в межах території Донецької області, або які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, воєнного стану в Україні перемістилися з території Донецької області до інших регіонів України, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб) (далі – члени сімей загиблого).

За отриманням додаткової інформації, мешканці Сартанської громади можуть звернутись за телефоном гарячої лінії:

Дзвінки з мобільного - безкоштовні

Контакт-центр працює щодня з 8.00 до 21.00.