Привітання керівника Сартанської громади Олександра КУРКЧИ з Новим Роком!!

Дата: 31.12.2023 22:56

Шановні мешканці Сартанської громади!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком!

Усі ми зустрічаємо це свято в різних місцях. Хтось, далеко за кордоном, хтось в різних куточках України, а хтось, виборюючи нашу свободу – зустрічає це свято на передовій!

Хочу подякувати кожному з вас, любі мешканці Сартанської громади, за неймовірне об'єднання та силу, яку ви проявили минулого року. Ми пройшли через багато випробувань, але кожен з вас своїм внеском зробив нашу громаду сильнішою та єдиною.

Рік, що минає, подарував нам радість і сум, віру в майбутнє країни та біль втрат. Сьогодні ми особливо знаємо, як це бути підтримкою один одному, адже взаємоповага та турбота дозволяють з гідністю пройти шлях випробувань, які випали на долю кожного українця!

Нехай наступний рік принесе усім радість, натхнення та скорішої перемоги. Бажаю кожному мешканцю нашої громади - повернення додому, де очікують тепло і любов, а рідні краєвиди наповнюють серця спокоєм!

Сьогодні ми разом святкуємо, завтра знову будемо спільно працювати над нашим майбутнім. Вірю в нашу громаду, вас, у кожного окремо, і в те, що разом ми здатні на неймовірні речі!

Новий рік – це насамперед шанс загадати бажання. І ми знаємо, яким воно буде у кожного з нас. Це – скоріша Перемога!

Яка обов’язково настане!

З Новим Роком, шановна громадо!

З повагою,

Олександр КУРКЧИ!