Перша річниця з Дня загибелі Героя України та вшанування пам'яті Дмитра Валерійовича Церахто

Дата: 16.01.2024 13:54

Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна….

Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне!

Сьогодні 16 січня відбувся захід присвячений першій річниці з Дня загибелі Героя України та вшанування пам'яті Дмитра Валерійовича Церахто.

Захід було проведено на базі Центру підтримки ВПО Маріупольського району "Серце Сходу" у м. Дніпро, в змішаному форматі, до якого доєднались більш ніж 67 осіб з різних куточків України та світу, які особисто знали та поважали Дмитра за його вчинки. Для яких він є справжнім Героєм та гідним прикладом!

Ініціатором проведення заходу стала Сартанська селищна військово – цивільна адміністрація в особі керівника Сартанської ВЦА Олександра КУРКЧИ. В заході також були присутні голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЕЄЄВА, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації Лілія ЗОЛКІНА, Голова Нікольської селищної територіальної громади, заступник голови ФГТУ Василій МІТЬКО, Голова Мангушської селищної територіальної громади Володимир МАТЯШ, рідні, близькі, друзі, побратими й односельці.

Нажаль ідуть найкращі, але ми впевнені, що вони спостерігають за нами з небес!

Нажаль наш герой отримав свою золоту Зірку посмертно, але він назавжди в наших серцях!

Ми шануємо той величезний подвиг, який здійснив наш Дмитро та багато захисників України, які щоденно захищають та продовжують захищати нашу країну.

Світла пам’ять про Дмитра Церахта навіки залишається в наших серцях!

Вічна слава Герою!

Слава Україні! Слава нації!