Гуманітарна допомога від Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з HowardGBUFFETTFoundation (HGBF), яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM у м. Дніпро

Дата: 01.02.2024 15:30

👨‍👩‍👧‍👦Мешканці Сартанської громади , які мають статус ВПО та проживають у м. Дніпро, отримали гуманітарну допомогу від міжнародних благодійників Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF).

📦Допомога містила в собі продуктові набори, які необхідні кожному мешканцю громади. Ця допомога не лише забезпечує продуктами мешканців нашої громади, а й стає доказом того, що в складний час ми не залишаємося самі.

Хочемо висловити нашу найглибшу вдячність партнерам Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF) та всім волонтерам GEM за надану гуманітарну допомогу. Ваша підтримка надає сили в цей важкий період. Спільно ми здатні на більше, і ваша участь у цьому надзвичайно важлива.

🤝Сподіваємось на подальшу співпрацю!