До уваги ВПО Сартанської громади!

Дата: 14.03.2024 14:47

До уваги ВПО Сартанської громади!

Донецький регіональний центр фізичної культури і спорту осіб із інвалідністю «ІНВАСПОРТ» запрошує до співпраці із фізкультурно-спортивної реабілітації осіб із інвалідністю області, яку центр проводить безкоштовно двічі на рік у Західному реабілітаційному центрі Національного комітету спорту інвалідів у с. Яворів на Львівщині.

☝ Однією з умов для участі в реабілітаційно-спортивних зборах або початку систематичних занять обраним видом спорту з відповідними фізичними навантаженнями є показання для занять спортом та фізкультурно-спортивною реабілітацією на підставі довідки МСЕК та ІПР (індивідуальній програмі реабілітації). Додатковою умовою для занять спортом будь-якої людини з інвалідністю в закладах системи «ІНВАСПОРТ» є процедура визначення функціонально - спортивної класифікації на відповідність ступеня функціонального ураження (пов’язаного з інвалідністю) міжнародним критеріям, визначеним Міжнародним Паралімпійським комітетом та Міжнародним спортивним комітетом глухих.

🔹Для охочих долучитись до фізкультурно-спортивної реабілітації, надаємо контакти працівників центру:

- Ілля Рева, заступник начальника - 📞 (050)738 3436;

- Юлія Кадиграбова, начальник УСВ - 📞 (050) 966 4904 (Вайбер),