Участь у засіданні координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Донецькій обласній державній адміністрації

Дата: 27.03.2024 13:18

Сьогодні, 27 березня, заступник керівника Сартанської військово-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС, начальник відділу освіти Марія КУШНАРЬОВА та відділ сім’ї, молоді та спорту взяли участь у засіданні координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Донецькій обласній державній адміністрації.

На засіданні обговорили план роботи координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Донецькій облдержадміністрації на 2024 рік; проєкти у сфері громадянської освіти, заплановані у 2024 році комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр»; залучення дітей та молоді до пластового руху в Донецькій області; роботу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Костянтинівській міській раді.