Дата: 28.03.2024 13:19

☝Нагадуємо, що Відділ з питань надання адміністративних послуг Сартанської селищної ВЦА відновив свою роботу в дистанційному форматі.

Наразі пропонуємо Вам дистанційно отримати наступні адміністративні послуги:

🔹Витяг з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання

🔹Витяг з реєстру територіальної громади про всіх зареєстрованих за адресою для власників (співвласників) житла

🔹Внесення/зміна відомостей до реєстру територіальної громади

🔹Зняття з реєстрації померлої особи

☝Звертаємо Вашу увагу! Витяг через Дію можна отримати лише якщо інформація в реєстрі територіальної громади є актуальною та повною. Перевірити повноту та актуальність інформації в РТГ ви можете звернувшись на електронну скриньку: vnap@sa.gov.ua. У разі виявлення неточностей чи помилок ми актуалізуємо відомості або внесемо до реєстру відповідні зміни.

Якщо у Вас виникла необхідність у практичному супроводі при отриманні адміністративних послуг за місцем тимчасового знаходження спеціалісти Відділу з питань надання адміністративних послуг Сартанської селищної ВЦА допоможуть!

⁉Що саме ми зробимо:

➖ надамо вичерпну консультацію по визначеній адміністративній послузі;

➖ детально пояснимо алгоритм дій отримання адміністративних послуг, крок за кроком;

➖ надамо практичну допомогу у складанні заяв та документів для отримання адміністративних послуг, згідно чинного законодавства;

➖ домовимось про зручний час прийому та подачі документів до найближчого ЦНАПу або до органів виконавчої влади;

➖ при наявності додаткових питань та вирішення супутніх проблем для досягнення кінцевої мети уточнюємо всі деталі.

Для отримання консультації ви можете звернутися надіславши лист на електронну скриньку: 👉 vnap@sa.gov.ua.

Ми відкриті до Ваших пропозицій, побажань та зауважень у покращенні дистанційної роботи в онлайн-форматі, а також щодо онлайн консультацій нашими працівниками.