Дата: 19.04.2024 11:59

Фото без описуГерої України не вмирають!

19 квітня 2024 року в місті Дніпро відбулася знаменна подія – I Відкритий шаховий турнір Сартанської громади пам'яті Героя України Дмитра Церахто!

Цей турнір став даниною пам'яті хороброму воїну, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.

Проведення шахового турніру в його пам'ять стало чудовою можливістю не лише згадати про героя, але й об'єднати людей навколо цінностей патріотизму, єднання та сили духу.

У турнірі взяли участь 12 мешканців Маріупольського району. Змагання проходили в запеклій боротьбі, але в дружелюбній атмосфері! Кожен учасник проявив неабияку витримку та стратегію, а переможцем турніру став - Дмитро Дібров Він продемонстрував блискучу гру та стратегічне мислення!

По закінченню турніра, всі учасники отримали подарунки та дипломи.

🙏Пам'ять про Дмитра Церахто буде жити вічно, а його подвиг надихатиме нові покоління українців на боротьбу за щасливе майбутнє!

Слава Україні! Героям слава!