Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Сартанської ВЦА

Дата: 06.05.2024 11:31

Працюємо заради Перемоги!

Сьогодні, 6 травня, під головуванням керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександра КУРКЧИ пройшла робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Сартанської ВЦА.

Під час плідної зустрічі учасники детально обговорили низку важливих питань, які стосуються:

підготовки до Дня захисту дітей; забезпечення мешканців гуманітарною допомогою; оздоровлення дітей Сартанської громади; оздоровлення ветеранів та членів їх родин.

Усі учасники наради активно обговорювали питання та надавали свої пропозиції.

Керівник Сартанської ВЦА Олександр КУРКЧИ, по закінченню наради, побажав усім присутнім плідної неділі та мирного неба!

Завдяки цій зустрічі було прийнято ряд важливих рішень, які допоможуть зробити життя жителів Сартанської громади кращим.