8 травня - День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2024 22:35

Сьогодні, 8 травня - День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці дні ми згадуємо про надзвичайно важливу роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, вшановуємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки..

Особливо гостро ми відчуваємо цю пам'ять сьогодні, коли українська земля знову зазнає жорстокого нападу з боку путінського режиму. Ця війна - це битва за свободу, за право жити у вільній і незалежній країні.

🕯Вічна слава тим, хто не повернувся з війни.

Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто сьогодні захищає нашу землю і виборює майбутнє!