З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 23:19

Шановні мешканці Сартанської громади!

Щиро вітаю вас з одним із найважливіших свят в історії нашої держави – з Днем Конституції України!

Конституція України гарантує нам право на життя, свободу, гідність та інші фундаментальні права людини. Це ті цінності, за які ми зараз боремося, і наш обов'язок – зберегти та захистити Конституцію України. Ми маємо зробити все можливе, щоб наші діти жили в мирній, незалежній та демократичній країні!

В цей день я хочу побажати всім мешканцям Сартанської громади бути стійкими та сильними. Разом ми обов'язково переможемо ворога й повернемось до своїх домівок!

Окремо хочу висловити щиру подяку нашим мужнім захисникам України, які ціною власного життя боронять нашу землю, нашу Конституцію. Завдяки вашій відвазі та самовідданості ми маємо можливість жити та працювати! Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України!

І найголовніше – будьмо гідними своєї країни, своєї свободи, своєї Конституції!

З Днем Конституції України!

З повагою,

Керівник Сартанської ВЦА Олександр КУРКЧИ!