З днем народження, рідна Донеччина!

Дата: 02.07.2024 11:41

Знаменний день - Саме 2 липня Донеччина отримала офіційний статус області.

Донеччина - край з багатою історією та самобутньою культурою, мальовничими краєвидами та багатими ресурсами. Це край талановитих людей та безкрайніх степів, край козацької волі та незламного духу! Це земля кочівників і грецьких поселенців. Це край зі славетним минулим та багатим майбутнім!

Це край де вершилася ціла історія! Проте війна кинула виклик мирному життю Донеччини. Але навіть в складний час Донеччина не здається. Вона завжди була, є і буде частиною України.

Пам'ятаємо і шануємо кожного, хто захищав і продовжує захищати нашу землю від російського агресора та схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за нашу свободу і незалежність.

Ми віримо у Перемогу, у звільнення своєї землі та повернення до мирного життя!

З днем народження, рідна Донеччина!