2 липня святкує день народження начальниця Управління сім'ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА Лілія ЗОЛКІНА!

Дата: 02.07.2024 11:43

Шановна пані Лілія!

Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження! Ваша праця на посаді начальника управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації є неоціненним внеском у розвиток нашого регіону та виховання нового покоління свідомих громадян.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного щастя, невичерпної енергії та нових успіхів у Вашій важливій справі. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від виконаної роботи, а всі Ваші мрії та плани неодмінно здійсняться.