СОЦІАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ – важлива складова адаптації, вже зараз доступна для військовослужбовців Сартанської громади та їх родин!

Дата: 04.07.2024 10:17

Формування системи соціальної підтримки ветеранів, яка не лише полегшить їх бойові травми та фінансові втрати, але й допоможе після закінчення служби бути реалізованим у соціально-економічному житті, допоможе перейти від військової карʼєри до цивільного життя сьогодні дуже актуальна для всього суспільства.

Завдяки злагодженій командній роботі Сартанської ВЦА, Маріупольської райдержадміністрації, Управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації та команди Приватного акціонерного товариства лікувально- оздоровчих закладів «Миргородкурорт» вже з 25 червня перші бажаючи родини військовослужбовців відпочивають та отримують послугу соціального відновлення в закладі.

Перша половина дня – це отримання медичних послуг: робота з фізичними терапевтами, ерготерапевтами, масаж, електропроцедури, гальваногрязь. За призначенням лікаря здійснюється прийом миргородської лікувальної води

Друга половина дня: відвідування пляжу, басейну, лікувального душу, робота з психологами та соціальними працівниками (різні види терапій).

Поки Ви робите все можливе і неможливе в захисті нашої країни, ми створюємо умови та шукаємо всі можливості, щоб підтримати Вас і Ваші родини всебічно.

Запрошуємо ветеранів та їх родини до відновлення та відпочинку!

Контактний номер - 0800 33 25 20