Vll Історико-культурний фестиваль "Дике поле. Шлях до Європи"

Дата: 15.07.2024 12:56

Фото без описуVll Історико-культурний фестиваль "Дике поле. Шлях до Європи"

Під таким гаслом, 14 липня, в хабі Донеччина в м. Київ, пройшов захоплюючий фестиваль, який був проведений за підтримки Донецької обласної державної адміністрації та Управління культури і туризму ДонОДА.

На заході приймали участь діти Сартанської громади, які мали змогу випробувати себе в захоплюючих історичних квестах. Переможцями стала Сартанська команда "ТРИПІЛЛЯ" під керівництвом Катерини ТАРАТУТИ. Згуртованість, командний дух та ерудиція допомогли команді здобути перемогу!

А поки наше підростаюче покоління Донеччини в рамках ігрової програми від Донецького обласного навчально-методичного центру культури занурювалися в історичне минуле країни, їхні батьки проходили навчання під назвою «Приклади тактичної медицини в умовах сьогодення» в інструкторів ASD .

👏Щира подяка організаторам фестивалю за гостинність та пам'ятні подарунки для учасників фестивалю!