Допомога українським захисникам – наш обов'язок!

Дата: 15.07.2024 15:48

Допомога українським захисникам – наш обов'язок!

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, завдяки спільним зусиллям, керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Воробйова та в.о. Мангушського селищного голови Володимир МАТЯШ, передали Маріупольському міжрайвідділу ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, позашляховики для виконання службових завдань по викриттю фактів колабораціонізму, державної зради, боротьбі з незаконним обігом зброї, тощо. Адже потреба в машинах – постійна, а їх надійність – запорука успіху!

Ми щиро віримо в нашу Перемогу і робимо все можливе, щоб допомогти нашим захисникам!

Разом ми - сила! Разом ми переможемо!