Привітання керівника Сартанської громади Олександра КУРКЧИ з Днем Української Державності

Дата: 15.07.2024 11:26

Шановні мешканці Сартанської громади!

Сьогодні ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Української Державності та доленосну подію в історії України – День хрещення Київської Русі.

Україна – це тисячолітня історія, багата культура, унікальні традиції та неповторний народ.

Сьогодні українці мужньо протистоять ворогу, об'єднуються заради спільної мети – зберегти свою землю, свою свободу та своє майбутнє.

День Української Державності – це не просто свято, це символ нашої єдності, нашої сили та незламності.

У цей урочистий день я хочу побажати всім нам міцного здоров'я, щастя, миру та злагоди. Продовжуємо боротьбу за вільну соборну Україну та віримо у нашу перемогу.

Зі святом!

Слава Україні!

З повагою, керівник Сартанської ВЦА, Олександр КУРКЧИ!