Змагання на байдарках у пам'ять Героя України Дмитра Церахто!

Дата: 20.07.2024 22:41

Фото без описуЗмагання на байдарках у пам'ять Героя України Дмитра Церахто!

20 липня 2024 року, в м. Хмельницький , на річці Південний Буг, відбулися змагання на байдарках, присвячені пам'яті Героя України Дмитра Церахто, у яких взяли участь жителі Сартанської громади та Маріупольського району.

Захід зібрав не тільки учасників, а й глядачів, які прийшли, аби підтримати команди і щиро вшанувати пам'ять Дмитра.

І ось, почались змагання у трьох категоріях: байдарки, каное та "Дракони". Учасники поділились на команди та вирушили на річку, щоб продемонструвати свою майстерність та спортивний азарт. На річці вирували щирі емоції радості та єдинства. Приємним сюрпризом для всіх присутніх була прогулка на катері. Ця подія ще більше об'єднала наших мешканців в одне ціле.

Фото без опису  Фото без опису

Кожен учасник, кожна команда показувала свої найкращі спортивні вміння та неабияку витримку.

На завершення змагань відбулося урочисте нагородження переможців та призерів. Усі учасники отримали пам'ятні подарунки та заряд позитивних емоцій.

Ми всі шануємо подвиг наших захисників і робимо все можливе, аби пам'ять про них а наших серцях жила вічно.

Фото без опису  Фото без опису