ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ: САРТАНСЬКА ВЦА ВШАНОВУЄ СВОЇХ ГЕРОЇВ

Дата: 29.08.2024 10:58

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ: САРТАНСЬКА ВЦА ВШАНОВУЄ СВОЇХ ГЕРОЇВ

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З нагоди пам’ятної дати сьогодні працівниками Сартанської ВЦА, в різних куточках країни, було проведено покладання квітів до до меморіальних дошок з Героями та пам'ятних знаків.

Ця рана - ніколи не загоється, ми завжди будемо пам'ятати полеглих воїнів. І доки жива ця пам’ять – доти Україна нездоланна.

Сьогодні вся Україна в щирій молитві схиляє голови перед подвигом захисників. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав найдорожче за нашу свободу та незалежність – своє життя!

Слава Україні! Честь і слава її Героям!