День воєнної розвідки України!

Дата: 07.09.2024 11:18

Фото без опису7 вересня – день, коли ми віддаємо належне тим, хто робить невидиму, але надзвичайно важливу роботу. Сьогодні – День воєнної розвідки України!

Робота військового розвідника це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності. У час, коли росія веде жорстоку війну, саме завдяки воїнам-розвідникам ми розуміємо наміри ворога, його слабкі місця і можливості.

Шановні воїни-розвідники України!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки! Ваша робота надзвичайно важлива та відповідальна. Ви щодня ризикуєте своїм життям, щоб забезпечити нашу країну необхідною інформацією.

Вшановуючи військових розвідників, схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв-розвідників, які віддали за нашу свободу найдорожче - своє життя.